Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

WorkShops

Admin bar avatarTeacher Category
Review
nysl

İNGİLİZCE İŞ YAZIŞMALARI

Yaptığımız yazışmalarda kullandığımız dil, seçtiğimiz kelimeler ve yazışma üslubumuz kişiliğimiz hakkında ciddi bilgiler verir ve sizin organizasyon içindeki geleceğinizi belirler. Bundan dolayı iş yazışmaları iş dünyasında oldukça önemlidir.
Kimler katılmalı? 1) İngilizce iş yazışmaları yapanlar, 2) Yazılı iletişimde bulunan yönetici ya da personel, 3) Bu alanda kariyer hedefleyen yeni mezunlar,
Program içeriği:
 Mesajın içeriği ve yapısı belirlendikten sonra diplomatik bir dille resmi veya samimi mesajlar oluşturmak,
• Usulüne göre eleştiri ve tenkitler yapmak,  Aktiviteler organize etmek ve bu aktivitelerle ilgili yazışmaları yapmak,
 Uzman öğretmenlerimizle ders esnasında mesleğinizle ilgili örnekler üzerinde de çalışabilirsiniz.

TOPLANTIYA KATILIM İNGİLİZCESİ

KATILIMDA KULLANDIĞINIZ İNGİLİZCENİZLE TOPLANTININ YILDIZI OLUN!..
Uluslararası kurum ve kurum çalışanlarının yer aldığı toplantılarda toplantıya katılıyor,
Sorularınızı soramıyor, sorulan sorulara cevap veremiyor musunuz?
•Katıldığınız toplantılarda İngilizce konuşurken geriliyor musunuz? Uzman eğitmen kadromuzla size sunduğumuz Toplantıya Katılım İngilizcesi Programız, sizi toplantılarınıza akıcı İngilizce konuşmaya hazırlar ve toplantının yıldız katılımcısı yapar!

Toplantıya Katılım İngilizcesi Programı
toplantının hedefini belirlemekten başlayarak, • Katılımcıların toplantı ajandası konusunda fikirlerini sorma,

• Talep edilen değişiklikleri yapma,
• Toplantının açılışını yapma
• Toplantı sırasında toplantıyla ilgili öneriler ve şartlar sunma
 Fikir ayrılıkları ve kişisel itirazlarla başa çıkma,
• Karar aşamasında fikirlerinizi kabul ettirmek için ikna etme gibi konularda toplantı katılımı ve yönetimi alanında yetkinlikler kazandırır.

İNGİLİZCE İŞ GÖRÜŞMELERİ

Uluslararası iş görüşmelerindeki başarınız şirket içindeki başarınızı da belirler. Gelin bu başarıyı birlikte yakalayalım!.. NYS Dil Okulları, İş Görüşmeleri ve İş Pazarlıkları İngilizcesi Programımızın hedefi; katılımcılarına yapacakları iş görüşmeleri ve pazarlıklarda İngilizceyi aktif, profesyonel ve etkin şekilde kullandırmaktır.
Toplantı öncesi hazırlıklardan başlayarak, karşı tarafın tekliflerine yeni şartlar getirmek,
•Mümkün olan ve olmayan durumların nedenlerini açıklamak,
Fikir ayrılıkları ve itirazları gidermek, Kararları kabul ettirmek için ikna etmek ve çelişkilerle başa çıkmak,
•Alınan kararları özetleyerek aksiyon planı oluşturmak,
Anlaşma metnini hazırlayarak toplantıyı sonlandırmak, gibi katılacakları iş görüşmeleri ve pazarlık süreçleri boyunca kullanabilecekleri akıcı İngilizce konuşma becerileri geliştirilir.

 

SOSYALLEŞME İNGİLİZCESİ (SMALL TALK)

İş hayatında başarı, kişilerle bireysel bazda iletişim kurmaktan geçer. Profesyonel ve teknik olarak çok rahat kullandığınız İngilizceyi sosyal ilişkilerinizde de gerçekleştirelim. Uzman ve alanında deneyimli eğitmen kadromuzla sunduğumuz Sosyalleşme-Small Talk İngilizcesi programımızla güncel hayatta İngilizce becerilerinizi sergileyebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir ve iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Sosyalleşme İngilizcesi programımızla sizlere çözüm üretiyoruz. Program süresince katılımcılar farklı sosyal ortamlarda farklı kimliklere bürünerek rol canlandırmalarında bulunarak konuşuyor, etkileşimsel aktivitelerle konuşma pratiği yapıyor ve sosyal hayatta karşılaşılan durumları eğlenerek deneyimliyorlar. Sosyalleşme İngilizcesi ile yeni fırsatlara kapılarını aç, hayat beklemez!..

İNGİLİZCE SUNUM TEKNİKLERİ

Başarılı İngilizce sunumlarınız sizin kendi geleceğinizi ve şirketinizin satışlarını belirleyecektir. NYS’nin uzman öğretmen kadrosuyla hazırladığı İngilizce Sunum Teknikleri’yle uluslararası ortamlarda firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve en önemlisi de kendinizi etkili bir biçimde tanıtın.
Program İçeriği:
•İngilizce konuşan bir topluluğa sunum yapmaya dair ipuçlarını edinir, kendi fikirlerinizi ekleme noktasında bilgi sahibi olursunuz.
Zor durumlarla başa çıkma yöntemleri hakkında bilinçlenir, etkili görsel seçiminde ve kullanılmasında bilgi edinirsiniz.
Karşılaştırma yaparak sonuç çıkartabilir, diyagramdaki verileri açıklayabilirsiniz.
Soru, cevap ve yorumlar bölümünde katılımcıları aktif dinleme becerisi geliştirir, görüş ve fikir ayrılıklarınızı kibarca belirtebilirsiniz.
Söz kesintileriyle başa çıkabilir, sunum sonunda yorumlara nasıl bir yaklaşımda bulunarak cevaplayabileceğinizi öğrenirsiniz.

İNGİLİZCE İŞ MÜLAKATLARI

Türkçe iş mülakatınızı İngilizce iş mülakatınızla taçlandırıp işi kapın!
NYS’nin profesyonel eğitmen kadrosuyla sunduğu İngilizce İş Mülakat Programı’yla iş mülakatını başarıyla tamamlayıp arzu ettiğiniz işe yerleşin!

İngilizce İş Mülakatı Programımızda katılımcılarla yapılacak iş mülakatları ile sizleri gerçek iş mülakatlarına hazırlıyoruz.
Eğitimimiz, ilgi alanlarımız ve geçmiş iş tecrübelerimiz hakkında bilgi vermeden başlayarak,
Yeteneklerimiz ve niteliklerimiz hakkında konuşma,
Boş zamanı değerlendirme şekilleriniz,
Üye olduğumuz kulüpler ya da çalıştığımız sosyal sorumluluk projeleri hakkında konuşmak,
•Söz konusu iş için neden uygun bir aday olduğunuzu güçlü ve zayıf yönleriniz üzerinden konuşarak iş için en uygun aday olduğunuz konusunda ikna etme,
•Mülakat sonunda iletişim kanallarının konuşulması ve mülakat alanından ayrılma konularında yetkinlik kazanırsınız.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f55c67096338 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f55c67096338 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f55c67096338 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f55c67096338 a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?