Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Türkçe

Admin bar avatarTeacher Category
Review
turkish

TÜRKÇE, İKİNCİ DİL OLARAK TÜRKÇE
Türkçe Dersleri

Günlük Konuşma Türkçesi, İş Türkçesi ve Üniversite Öğrencilerine Türkçe olmak üzere üç Gruba Türkçe öğretiyoruz

NYS size:
•Kişisel ihtiyaç ve hedeflerinize özel programlar;
• Öğrenme tarzınıza uygun öğretme yöntemi;
• İletişim Metodunda (Communicative Method) eğitim;
• Sınıfta sadece Türkçe konuşulur;
• Merkezlerimizde, ofisinizde veya SKYPE’de istediğiniz yerede ve zamanda bireysel dersler veya merkezlerimizdeki grup derslerine katılma;
İmkanını sunar.

Öğrencilerin sadece Türkçe konuşmaları ve Türkçe iletişim kurmaları teşvik edilir. Kelime ve dilbilgisi öğretmede ezber yerine, gerçek hayat bağlamında öğretilir.

Günlük konuşma Türkçesi:
Öğrencilerimizin Türkçe konuşma ortamlarında çevrelerinde olup bitenleri anlamalarına yardımcı olup günlük yaşam koşullarında insanlarla iletişim kurmalarını hedefliyoruz. Burada da önceliğimiz öğrencilerimizin konuşmaları, eğitimin konuşma ağırlıkı olmasıdır.

İş Türkçesi: programı İş dünyasında Türklerle Türkçe iş yapacak olan İşadamları için hazırlanmıştır. katılımcıların Türk iş adamları ile tanışmalarından başlayarak, iş arkadaşları ile iletişim kurmalarını, iş anlaşmalarını müzakere etmelerini, iş mektupları yazma vb konuları içermektedir. İhtiyaca göre programda değişiklikler ve eklemeler yapılabilir.

Üniversite öğrencilerine Türkçe programında
Öğrenciler NYS derslerinde öğrendikleri Türkçe ile sınıf içi tartışmalara katılacak, sorular sorabilecek, sorulan soruları cevaplayabilecek, akademik sunumlar yapabilecek, sınavlara başarı ile girecek ve Türkçe yazılı ödevler hazırlayabileceklerdir.

Türkçe’yi öğrencilerle birlikte, dil merkezlerimizde bir grupta, merkezlerimizde, ofisinizde veya Skype’ta kendinize özel bir programda öğrenebilirsiniz

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f17c1f438ddc a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f17c1f438ddc a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f17c1f438ddc a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f17c1f438ddc a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?