Kayıt Ol

  • Şifreniz güvenlik amacıyla en az 12 karakter uzunluğunda olmalıdır. Güçlü hale getirmek için büyük-küçük harf, numara, ve bunlara benzer semboller kullanın ! " ? $ % ^ & )

Canlı Grup – Online İngilizce

Admin bar avatarTeacher Category
Review
nysl

Her gün İngilizce canlı sanal grup derslerini zaman ve seviye yönünden sınırsız Online Eğitimi ile birlikte bir arada sizlere sunuyoruz. 21 ülkede 4 milyondan fazla kişinin Ingilizce öğrendiği Pearson Online English ( POE ) eğitim programını NYS hizmet kalitesi ve standartlarında size sunuyoruz. İngilizce hergün canlı sanal sınıflar ve Online eğitimle Karma Sistemde trafiğe takılmadan, istediğiniz yerde  ve istediğiniz zamanda online İngilizce öğrenme imkanı sunuyoruz. Sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda ilgilendiğiniz konularda  bireysel ve kurumsal özel çözümler sunuyoruz.

Başlangıçtan itibaren ilgilendiğiniz konularda, kişiselleştirilmiş, güncel içerikle, 34 değişik konuda 55 bin ders saatlik içerikle eğitim alabilirsiniz. Maximum 8 kişilik canlı sanal sınıflarda anadili Ingilizce olan öğretmenlerden alacağınız konuşma derslerine cepten, bilgisayar ve tabletten erişerek İngilizceyi online olarak öğrenebilirsiniz. Kapsamlı Learning Management raporlama sistemi her konu bitiminde ve her üç ayda bir alacağınız sınavlarla güçlü ve zayıf yönlerinizi görebilir gelişmelerinizi takip edebilirsiniz.

NYS, uzman ve profesyonel iş ortağınız olarak, POE da olacağınız seviye belirleme sınavı ile ihtiyaç analizi ve hedef belirlenmesinden başlayarak ihtiyaçlarınıza özel ve etkili dil eğitim programıları sunuyoruz. Kariyerinin için ihtiyacınız olan dilde, sizin için önemli noktalar üzerinde durarak, en kısa sürede dil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Curriculum is empty
0.0
0 Ratings
5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
#iguru_soc_icon_wrap_5f0e416a515c9 a{ background: transparent; }#iguru_soc_icon_wrap_5f0e416a515c9 a:hover{ background: transparent; border-color: #ef4234; }#iguru_soc_icon_wrap_5f0e416a515c9 a{ color: #acacae; }#iguru_soc_icon_wrap_5f0e416a515c9 a:hover{ color: #ffffff; }
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?